Chelsea po e monitoron Ramseyn

0

Ramsey ka rënë në radarin e Chelseat.

Chelsea është duke e monitoruar situatën e Aaron Ramsey te Arsenali, raporton “Daily Mirror”, transmeton Gazeta NewBorn

27 vjeçari mesfushor ka edhe një vit të mbetur në kontratë dhe ende nuk ka arritur marrëveshje të re. “Blutë e Londrës” shpresojnë të rrëmbejnë uellsianin nëse dëshiron të largohet nga “Emirates”. /Gazeta NewBorn/

 

-Sponzor-