Çmenduria deri këtu shkon – Ai momenti kur e kupton se dashura të ka tradhëtuar

0

Një video ka marr miliona shikime. Aty shihet një çift dhe sjellja e një djaloshi ndaj të dashurës së tij, kur ai  e kupton se ajo e ka tradhëtuar, transmeton Gazeta NewBorn.

Ai përdor edhe mjete të rënda ndaj saj.

E kjo nuk mund të quhet tjetër veç se çmenduri totale.

https://www.facebook.com/iTumblr1998/videos/1297182980419313/

-Sponzor-