Çudit këngëtarja shqiptare: Qëndroj lakuriq para pasqyrës dhe i them këtë gjë vetes

0

Rita Ora, këngëtarja me famë botërore është bërë shpesh protagoniste e rubrikave rozë, përmes intervistave, fotove pikante apo zhvillimeve të reja që prekin jetën e saj private dhe atë profesionale, e që gjithmonë përbën interes për mediat. Kështu, ka mjaftuar një postim i saj në instastory ditën e djeshme, dhe ajo ka shkaktuar jo pak bujë.

Le ta quajmë një formë mesazhi atë që ka dashur të përcjellë këngëtarja përmes këtij postimi, ku shkruhet: “Fakt i vërtetë. Qëndroj lakuriq para pasqyrës dhe i them vetes se jam marrëzisht seksi. Këtu fillon ajo…”.

Sponzor

Që ajo është një këngëtare super e talentuar ky është fakt i konfirmuar tashmë, por shpesh herë ajo ka guxuar me pamjen e saj duke u shfaqur me stile veshjesh që kanë shkaktuar zhurmë, siç ishte edhe një prej daljeve në skenën e MTV Awards, ku ajo u shfaq me robdishamber dhe peshqir në kokë, sikur sapo kishte dalë nga dushi. Transmeton Gazeta NewBorn

-Sponzor-