Dafina Zeqiri realizon fotosesion bardh e zi, bën poza provokative

0

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket bukur bardh e zi

Dafina ka bërë publik një fotosesion të ri që ajo e ka bërë kohëve të fundit duke e postuar nëpër rrjete sociale.

Këngëtarja në këtë fotosesion është paraqitur pa ngjyra dhe duket plot stil.

Dafina pak para Vitit të Ri kishte lansuar këngën e saj të re “Ti e dinë” një këngë që ende nuk i ka kaluar 1 milion klikime. ‘

Këngëtarja po ashtu gjatë verës ka realizuar disa këngë të reja, por në gjuhën angleze, në përpjekje për të marrë famë jashtë Kosovës.

  

-Sponzor-