Debat i ashpër mes Presidentit Thaçi dhe analistëve në debat televiziv

0

Debat i ashpër ka ndodhur mes Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit dhe analistëve shqiptarë në një studio debati në Shqipëri, shkruan Gazeta NewBorn.

Debati është ndezuar aq shumë sa që Presidenti Thaçi, ka akuzuar ata se po krijojnë panik në publik.

Sponzor

Ky debat është bërë rreth çështjes së shkëmbimit të territoreve.

Nuk je në RTK ktu o Hashim.

Posted by Me Ramushin Kryeminister on Wednesday, September 26, 2018

-Sponzor-