Debati i ashpër Haradinaj-Selimi, Presidenti Thaçi ‘godet’ rëndë Rexhep Selimin, ja çka thotë për të

0

Në një konferencë për media, Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka folur për gjitha zhvillimet e fundit në vend, arrestimin e Marko Gjuriqit, arrestimin e 6 turqve nga autoritetet e Kosovës, debatin e ashpër në Kuvend të Kosovës mes kryeministrit Haradinaj dhe Rexhep Selimit, shkruan Gazeta NewBorn.

I pyetur se çka mëndon për debatin e Haradinajt me Selimin, kjo është përgjigjia e Thaçit.

Konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Posted by Hashim Thaçi on Saturday, March 31, 2018

-Sponzor-