Deklarata e parë e Thaçit nga Brukseli, ja çka thotë për Vuçiqin dhe dështimin e takimit

0

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaci, është deklaruar për media pas dështimit të takimit sot në Bruksel, shkruan Gazeta NewBorn.

Në një prezantim për media Thaci ka folur për dialogun me Serbinë dhe dështimin e takimit.

Sponzor

Deklarata për media e Presidentit Thashim Thaçi nga Brukseli

Posted by Hashim Thaçi on Friday, September 7, 2018

-Sponzor-