Del video e re nga dreka në Gjakovë, Thaçi ikën, shikoni si veprojnë Ramushi e Dauti

0

Ka dalë edhe një video e re nga dreka në Gjakovë e presidentit Thaçi dhe kryeministrit Haradinaj në hotelin e këngëtarit Shkëlzen Jetishi.

Ka qenë djali i këngëtarit, Korab Jetishi, ai i cili ka publikuar një video të re nga kjo drekë.

Në videon e re, shihet se Presidenti Thaçi kishte ikur më herët nga kjo drekë.

Po ashtu, ajo që ka rënë në sy, janë fotot e shumta të Ramush Haradinajt me të pranishmit, ndërsa që fotograf, si duket ka qenë vëllai tjetër, Dauti, deputet i AAK-së.

Për më shumë shikojeni videon:

Dreka ne Gjakove pjesa IIMos e leni pa e shiku

Posted by Me Mendje e me Zemer on Monday, April 9, 2018

-Sponzor-