Deputetja Osmani takon kryetarin e Komisionit për Punë të Jashtme të Parlamentit Evropian

0

Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani, ka takuar sot kryetarin e Komisionit për Punë të Jashtme në Parlamentin Evropian, David McAllister, shkruan Gazeta NewBorn.

Osmani dhe McAllister, biseduan për hapat që duhet të ndërmarrin shtetet e Ballkanit Përëndimor për të përshpejtuar reformat e nevojshme në procesin e zgjerimit të BE-së.

Sponzor

Ja postimi i Osmanit në Facebook:

-Sponzor-