Dëshprim total për Brazilin vetëm pak minuta pasi fitoj ndaj Serbisë, i ‘shuhen’ shpresat

0

Brazili do të takohet me Meksikën, e cila ishte Kombëtarja e dytë në Grupin F.
Brazili kaloi grupin si lider, pas fitores ndaj Serbisë sonte.

Brazilianët fituan me rezultat të pastër, 2:0, përcjellë “Lajmi.net”.

Sponzor

Tani, Neymar me shokë e dinë kundërshtarin e radhës.

Brazili do të takohet me Meksikën, e cila ishte Kombëtarja e dytë në Grupin F.

Skuadra e Tites duhet të ketë shumë kujdes, pasi që Meksika ka treguar paraqitje të mira në dy ndeshjet e para në Botëror, ndaj Gjermanisë dhe Koresë.

-Sponzor-