Dëshpruese, mbas martesës Afërdita nuk merr dhurata luksoze por lodra

0

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl kanë pak muaj që i kanë dhënë fund beqarisë së tyre duke e kurorëzuar me martesë.

Së fundi, këngëtarja shqiptare ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka prezantuar edhe një dhuratë që ia ka bërë bashkëshorti.

Sponzor

 

 

Kjo dhuratë nuk është njëra nga ato luksozet që jemi mësuar, por vetëm një arushë pellushi./Indeksonline/

-Sponzor-