Dhuratë nga burri, Egzona na prezanton me veturës super-luksoze

0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot përmes një postimi ajo ka publikuar një foto në të cilën na ka prezantuar veturën e saj luksoze.

.

-Sponzor-