Djali i Haradinajt feston ditëlindjen, shfaqet e tërë familja bashkë (Foto)

0

Me gjithë angazhimet e tij në qeveri, kryeministri i vendit- Ramush Haradinaj anash nuk lë as familjen e tij.

Sot djali i tij Trimi ka festuar ditëlindjen e radhës, me ç’rast edhe janë mbledhur si familje.

Është bashkëshortja e tij Anita ajo e cila në profilin e saj në Instagram ka shpërndarë një fotografi të përbashkët me fëmijët e tyre.

“Na, tok se bashku”, ka shkruar ajo krahas fotografisë, ku dhe duken për bukuri.

-Sponzor-