Do habiteni: Dëgjojeni momentin kur Cristiano Ronaldo thotë ‘Unë jam nga Kosova’

0

Cristiano Ronaldo është njëri ndër lojtarët më të mirë në botë, ku ka fituar shumë tituj dhe është zgjedhur pesë herë lojtari më i mirë në botë, transmeton GM

Loja e tij si dhe stili i jetës ka bërë që ai të ketë miliona fansa në mbarë botën.E kur jemi tek fansat Ronaldo ka shumë fansa edhe në Kosovë.

Sponzor

E kjo u vërtetua edhe në një lidhje direkte që ai kishte bërë në rrjetin social Instagram. Cristiano derisa po lexonte komentet e fansave në Live Stream, ai ka lexuar një koment duke thënë “Im from Kosovo”, koment ky që padyshim u bë nga një adhurues kosovar i Ronaldos.

Në videon e mëposhtme mund të dëgjoni Ronaldon duke thënë: “Unë jam nga Kosova”.

Per ta shikuar videon kliko ketu

-Sponzor-