Do të befasoheni sa klikime ka marrë kënga e re e Elvanës për vetëm një ditë

0

Është rikthyer fuqishëm në skenën tonë muzikore.
Këngëtarja nga Shqipëria, Elvana Gjata dje solli projektin e ri muzikor të realizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

“Tavolina e mërzisë”, titullohet kënga e re e Elvanës në të cilën shfaqet thjeshtë por duket më e bukur se kurrë.

Sponzor

E ky projekt i Elvanës u mirëprit nga publiku shqiptar ku deri më tani numëron mbi 800 milionë klikime në YouTube.

Ndërkohë, nuk kanë munguar as komentet pozitive nga kolegët dhe miqtë e saj.

-Sponzor-