Dua Lipa krenare me të dashurin e saj, publikon këto momente romantike

0

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, tash e sa vite po e shijon lidhjen e saj me modelin e njohur, Isaac Carew.
I dashuri i Duas, ka hapur restorantin e tij më të ri në Londër, gjersa është edhe në prag të lansimit të një libri të ri me receta kuzhine, shkruan lajmi.net.

Krenare me të arriturat e tij në profesion është shprehur këngëtarja shqiptare, e cila ka postuar disa imazhe me të në Instagram.

“🖤 Krenare me ty. Edhe një javë deri sa të dalë libri me receta, duke qarë”, ka shkruar ajo.

Dua siç shihet është mjaft e dashuruar pas Isaac dhe fotot e mëposhtme e dëshmojnë këtë më së miri.

-Sponzor-