Duket sikur 20 vjeçe? A mund të besoni sa vjeçe është “gjyshja më e re” (Foto)

0
A mund ta besoni dot?! Ajo është 50 vjeçe!
Ye Wen nga provinca Henan është shprehur se falë regjimit në palestër që nga mosha 30-vjeçare, ajo duket kaq pavarësisht viteve që ka

“People’s Daily Online” shkruan se përdoruesit e internetit janë befasuar kur kanë parë fotot e 50-vjeçares. Ata nuk e besonin se Wen kishte aq vite, madje ajo tani është edhe gjyshe, pasi djali i saj me gruan e tij kanë një vajzë 6 muajshe,transmeton Gazeta NewBorn.

Nëna e një djali ka rrëfyer se kur ishte 30 vjeçe nisi notin dhe që atëherë nuk ndaloi. Përveç notit, Ye shkon në palestër edhe 2-3 herë në javë për dy orë./Gazeta NewBorn/

35B5E6A300000578-3661753-image-a-10_1467021422978 35B5E67E00000578-3661753-image-m-2_1467021282833 35B5E92C00000578-3661753-image-a-12_1467021440868 35B5E68600000578-3661753-image-m-7_1467021396715 35B5E69000000578-3661753-image-m-15_1467021513919

-Sponzor-