E dhimbshme! Vajza e Komandant Koloshit të Grupit të Kumanovës, shpërthen në lot

0

Këtë javë kanë kënduar dhe folur ekskluzivisht Grupi i Kumanovës në emisionin n’Kosovë Show, shkruan Gazeta NewBorn.

Ata kanë bërë rrëfime tejet prekëse duke folur për betejen e Kumanovës e cila ndodhi në maj të vitit 2015.

Sponzor

Aty ka shpërthyer ne lot vajza e Komandant Koloshit.

-Sponzor-