E njihni çiftin në foto? Ata janë më të preferuarit e publikut

0

Çifti në foto janë Gili dhe Ilir Berani.

Ata kanë qenë dhe janë një prej çifteve më të dashura nga puliku, përcjell ORAinfo

Gili e ka rikthyer këtë nostalgji tek ndjekësit e saj.

E duket se kanë ndryshuar shumë pak ndër vite.

-Sponzor-