E pabesueshme si dukej Shkurte Gashi dikur, nuk do ta njihni (FOTO)

0

Shkurte Gashi nuk ka të ndalur. Ajo është shumë aktive në karrierën e saj me muzikën.
E tash, në fillim të karrieres nuk ishte shumë e njohur dhe sigurisht që nuk dukej siç duket tani, e bukur dhe me elegancë të përkryer, e pëlqyer nga të gjithë, shkruan Gazeta NewBorn.

Vite më parë e njejta Shkurte, me pamje krejtësisht ndryshe. Mund ta shihni edhe vet në fotot më poshtë./Gazeta NewBorn.

Sponzor

-Sponzor-