E PAKONKURRENCË! “Qe, qe” qysh Tayna e “kalli” sot me këngën e re (Video)

0

Reperja më e famshme në trojet shqiptare dhe përtej, Tayna, ka publikuar sot këngën e saj me të re të titulluar “Qe, qe”, shkruan Gazeta NewBorn.

Kjo këngë po pritet jashtëzakonisht shumë dhe mirë nga publiku shqiptar.

Sponzor

Tayna, këtë verë si edhe vitin e kaluar, po e mbanë primatin si këngëtarja më e dëgjuar dhe klikuar në tē gjitha platformat, e këtë e dëshmojnë miliona shikimet që po merr nepër rrjete sociale.

-Sponzor-