E pyesin për kostot e udhëtimeve, Blendi Fevziu u përgjigjet komentuesve

0

Moderatori i njohur Blendi Fevziu është një nga emrat që ka vizituar rreth e rrotull thuajse gjithë botës.

Ai ka veçuar disa nga momnetet e veçanta për t’i ndarë me miqtë e tij në rrjetet soiale.

Sponzor

Jo rrallë herë moderatori kthehet pas në kohë duke kujtuar ndonjë prej vendeve të largëta që ka zgjedhur të vizitojë. Fevziu ka ndarë një foto të realizuar në vitin 2016 nga koha kur vizitoi Jordaninë, transmeton Gazeta NewBorn.

Në mesin e komentueseve ka pasur dhe kureshtarë që e pyesin për kostoto e udhëtimit si dhe përfitimin e vizave.

Dhe Blendi nuk ka nguruar aspak të japë një përgjigje.

“Ajo që më intereson janë shpenzimet, afërsisht sa është të qendrosh në Petra për vizitë”-ka pyetur njëra nga komentueset.
“Është problem viza. Shpenzimet janë fare modeste. Më lirë se në Shqipëri”-është përgjigjur Blendi.

-Sponzor-