E turpshme! Prishet festa, rrahen tifozët malazez në Prishtinë

0

Pas përfundimit spektakolare të ndeshjes së sotme, ka pasur përleshje mes tifozëve të Kosovës dhe atyre malazez, shkruan Gazeta NewBorn.

Momenti kur kris boksi në "Fadil Vokrri": Përplasen tifozët e Kosovës dhe Malit të Zi 👇

Posted by Reporteri on Monday, October 14, 2019

-Sponzor-