Edhe një çift tjetër i jep fund dashurisë, ndahen pas shumë vitesh bashkë

0

Aktorja e njohur ndahet nga i dashuri.

Nina Dobrev dhe Grant Mellon janë ndarë pas më shumë se një vit lidhje, raporton People.

Një burim i tha People se marrëdhënia kishte përfunduar natyrshëm dhe se të dy ishin në relacione të mira me njëri tjetrin.

“Nina është gjithmonë aq e zënë me projekte të ndryshme, është e vështirë për të,” thotë burimi.

Nuk dihet saktësisht se sa kohë ishin bashkë çifti, i cili e mbajti marrëdhënien e tyre private.

Në maj, ata u panë së bashku në Kanë, Francë, përpara Festivalit Ndërkombëtar të Filmit. Dobrev mbështillte krahët rreth qafës së Mellonit ndërsa ata putheshin.

Dobrev më parë ishte në lidhje me aktorin Glen Powell, por u ndan në fund të vitit 2017. Ajo gjithashtu takoi për disa vjet aktorin Ian Somerhalder me të cilin luante në serialin The Vampire Diaries.

-Sponzor-