Edhe ‘Sasa’ në veshje tradicionale nusërie, do ia kishin lakmi të gjitha

0

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentin.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që po e bëne dhe më të komentuar, përcjell ORAinfo.

Sponzor

Sasa është e përfolur shumëpër jetë private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në veshje tradicionale nusërie e që po duket më bukur se kurrë.

-Sponzor-