Edona Llalloshi uron bashkëshortin për ditëlindje, publikon foto me të dhe fëmijët

0
Sot ishte një ditë e veçantë në familjen e Edona Llalloshit.

Kjo për faktin se shoku i saj i jetës e ka festuar ditëlindjen dhe këngëtarja ka zgjedhur ta uroj publikisht.

Edona e ka ndarë me ndjekësit një foto nga darka familjare dhe ka shkruar disa fjalë pët t’shoqin.

Sponzor

‘Urime ditëlindjen shoku im i jetës. Une, Doa dhe Nur-i të duam pafund”, ka shkruar ajo.

-Sponzor-