Egzona del me vjehrrën e kunatat pas iftarit, por nuk shkon edhe pa nënën e saj

0

Egzona e Albatritit në vazhdimësi poston fotografi nga përditshmëria e saj.

Ajo dhe familja Muqiqi janë në qendër të vëmendjes mediative dhe kanë shumë fansa që presin për këto informata të tyre, përcjell ORAvip.

Pas iftarit gratë e familjes së famshme kanë dalë për kafe e ato po i shoqëron edhe nëna e Egzonës.

Bashkë rreth tavolinës ato shihen të lumtura që janë bashkuar në një mohë relaksuese.

-Sponzor-