Egzona shtatzënë, Albatriti vesh vajzën kuq e zi për 28 nëntor

0

Egzona dhe Albatriti janë dy personazhe shumë të komentuara në të gjitha mediat rozë, dhe që të dy kanë shumë fansa.
Ata janë të martuar dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik, shkruan ORAinfo.

Ata kanë një vajzë, të ciln e kanë quajtur Amelia, dhe pas lindjes së saj Egzona është prapë shtatzënë.

Sponzor

E sot, me rastin e 28 nëntorit, Albatriti ka postuar një fotografi të vajzës, të cilën e ka veshur kuq
e zi dhe e ka mbuluar me flamur kombëtar ./ORAinfo/

-Sponzor-