Ekskluzive: Martohet Besim Dina, ja femra që ia mori zemrën – Ky është msiti (Video)

0

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishte mysafiri dhe showmeni i njohur, Besim Dina.

Ai është rikthyer pas shumë kohe në ulësen e mysafirit, duke rrëfyer shumë të pathëna për veten, shkruan Gazeta NewBorn.

Besimi poashtu tregoi qe planifikon të martohet, ndërsa moderatori i emisionit Valon Maloku, tregoi se kush është “Msiti”/Gazeta NewBorn/

Për më shumë ndiqni emisionin:

-Sponzor-