Elita befason me këtë veprim pak ditë para lindjes

0

Elita Rudi u bë fillimisht e njohur në publik si moderatore shumë e suksesshme.

Mirëpo, më vonë ajo famën e madhe e arriti pasi u lidh me këngëtarin e njohur Gjikon dhe më vonë edhe pas martesës së tyre,transmeton Gazeta NewBorn.

Tani çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Elita gjatë kësaj kohe është tejet aktive dhe sot ka postuar një foto ku shihetse ndonëse gati të lindë, po duket shumë bukur./Gazeta NewBorn/

-Sponzor-