Elita nuk është normal, sapo publikojë foton që do t’i çmend të gjithë!

0

Prezantuesja e njohur Elita Rudi po vazhdon që të rrëmbej zemrat e publikut me fotografi të ndryshme, shkruan ORAinfo, transmeton Gazeta NewBorn.

Dhe duke qenë pjesë e ekranit, edhe kujdesi për pamjen e jashtme është më i madh, e krejt kjo ka bërë që Elita të ketë kujdes për linjat trupore.

Sponzor

U bë kohë që ajo dhe Gjiko po shijojnë romancën e tyre të dashurisë.

Janë të shpeshta dedikimet që çifti i bëjnë njëri-tjetrit.

Në rrjetin social Instagram Elita ka postuar një fotografi ku shfaqet më e bukur se kurrë më parë/Gazeta NewBorn/

-Sponzor-