Elmi Reçica viziton familjen e atdhetarit dhe Komandantit të UÇK-së Selajdin Mullabazi – Mici

0

Ish – deputeti i Kuvendit të Kosovës Elmi Reçica, sot e ka vizituar familjen e Heroit të Kosovës, komandantit emblematik të UÇK-së, Selajdin Mullabazi – Mic

Këtë njoftim e bëri vetë Reçica në një postim në Facebook!

Sponzor

Ky është postimi i tij:

Patëm nderin dhe kënaqësinë të vizitonim dhe të ishim në mesin e familjes së shquar e atdhetare rahoveciane të Heroit të Kosovës, komandantit emblematik të UÇK-së, Selajdin Mullabazi – Mici.

Faleminderit dhe mirënjohje të përzemërt për mikëpritjen dhe përkrahjen.

-Sponzor-