Elvana shkëlqen e tëra e veshur me të kuqe, ja si po duket ajo

0

Këngëtarja Elvana Gjata është bërë mjaft aktive në rrjete sociale.

Pas publikimit të klipit të saj të fundit “Ku vajti” ajo ka sjellë një foto ku shfaqet më seksi se kurrë. E veshur e tëra me të kuqe Elvana dukej vërtetë e mrekullueshme dhe plot sharm. “Ja për pak,”-ka shkruar këngëtarja krahas fotos ku ka mahnitur ndjekësit e saj.

-Sponzor-