Elvis Naci lë pa koment gazetarin me pyetjen që i`a parashtroi!

0

Imami i “Xhamisë së Tabakëve” në Tiranë, Elvis Naçi, ka aq shumë pëlqime në rrjetin social Facebook, sa lirisht mund të thuhet se ua kalon edhe liderëve politikë.

Naçi i cili tanimë ka rreth 380 mijë “ndjekës” në Facebook, por postimet e tij, ka shpeshherë raste kur merr më shumë se 20 mijë “like”, shkruan Gazeta NewBorn

Sponzor

E ky numer i madh i ndekesve kanë një arsye, sepse hoxha është një person qe shumë herë ka treguar diturinë e butësin, qe i buron nga Islami.

Gjatë një interviste e pyeten për madhështinë e Zotit, dhe përgjigja e Nacit ishte mbreslënëse dhe e shpjeguar me një dashuri të madhe. Që la pa fjalë edhe gazetarin./Gazeta NewBorn/

Për më shumë shikoni videon:

-Sponzor-