Emocionuese! Goldi tregon se si kishte bartue mall me kolicë nepër Prishtinë para se të bëhet i famshëm, shpërthen në lot

0

Kete jave i ftuar ne emisionin ValaMalaShow i ftuar ka qene reperi i njohur Arian Agushi qe ne publik njihet si Gold Ag.

Goldi, ka treguar per here te pare plot momente te pathena nga ai.

Sponzor

Ai ka folur edhe per vdekjen e babait te tij dhe si nuk e kishin len ne varrimin e te atit.

Poashtu, Goli ka treguar momentin se si kishte bartur mall neper Prishtine, para se te behej reper.

Degjo videon…

-Sponzor-