Enca Haxhiu prishi virgjërinë? Publikohen pamje nga kryerja e aktit

0

Prej vitesh mbetet një nga vajzat më të komentuara të showbizit, si për anën profesionale,
këngët që thyejnë rekorde me klikime, ashtu edhe për jetën private të cilën e ka ruajtur
gjithnjë hermetike, aq sa deri më sot Enca nuk është kapur kurrë krah një mashkulli dhe as
ka deklaruar ndonjë lidhje.

Enca ishte e ftuar sot në “Thumb” ku u pyet nëse ka qenë ndonjëherë në një trekëndësh
dashurie, siç ndodh në klipin e këngës “Dua”.

Këngëtarja u përgjigj se kjo nuk ka ndodhur pasi nuk ka deklaruar ndonjëherë që është e
lidhur. “Të lutem mos u bëj si ato këngëtaret që thonë s’kam puthur”, i tha Aulona duke
qeshur Encës. Ndërsa Fatma u shpreh: “Nuk ke puthur dhe je akoma e virgjër?”.

“Jo këto të tjerat nuk i kam thënë asnjëherë. Thjesht nuk kam pasur asnjëherë një lidhje të
vërtet. Kemi arritur deri në atë fazën e njohjes, daljes, por jo diçka që të bëhet serioze”, u

Kaq është dashur që portalet të mbushen me lajmet se këngëtarja nuk ka qenë asnjëherë në
lidhje duke e keqkuptuar deklaratën e saj.

Por nuk ka zgjatur shumë dhe Enca me një status në Instastory i ka hedhur poshtë
thashethemet për faktin që nuk ka qenë në një lidhje dhe se është e virgjër.

-Sponzor-