Endrit Thaçi feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush sot

0

Për Endrit Thaçin, djalin e presidentit të ri të Kosovës, Hashim Thaçit, është një ditë e veçantë.

Ai sot ka ditëlindjen. Endriti, ka lindur më 13 prill 1999 dhe sot mbush 19 vjet, shkruan Gazeta NewBorn.

Sponzor

Endriti, është djal i vetëm i familjes së Presidentit.

Kujtojmë se Endriti ndiqet mjaftë shumë në Instagram, e madje çdo veprim i tij bën bujë në media/Gazeta NewBorn/

-Sponzor-