Enis Bytyqi zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Dafina Zeqirit! Kjo ishte përgjigja e tij

0
Enis Bytyqi ishte mysafir i rubrikës ‘Kë zgjedh’.

Në mesin e disa prej kolegëve që i janë vënë përball, Enisi ka zgjedhur njërin prej tyre për një arsye, shkruan lajmi.net

Ai poshtuar zgjodhi në mes të këngëtareve Elvana Gjata dhe Dafina Zeqiri. Për ta parë intervistën e plotë mos e humbisni videon në vazhdim.

-Sponzor-