Era provokon keq, hap këmbët më shumë se ç’duhet (Foto)

0

Tashmë ka kaluar kufijtë e Kosovës duke u bërë këngëtarja e parë kosovare që me një këngë shqip të debutojë në skenën ndërkombëtare.

E gjithë kjo është arritur falë menaxhimit të mirë nga ish menaxheri i saj Faton Shoshi, me të cilin nuk ka bashkëpunime dhe se është ndarë edhe profesionalisht dhe personalisht.

Sponzor

Është fjala për Era Istrefin, kënga e së cilës ‘Bon Bon’, ka bërë bujë të madhe në gjithë botën duke u dëgjuar në çdo vend e cila tashmë ka kaluar mbi gjysmë milionëshin e klikimeve.

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale e cila nuk lë ditë pa publikuar imazhe të llojllojshme, e në këtë të fundit ajo hap këmbët më shumë se ç’duhet edhe pse është krejtësisht e mbuluar.

Në projekte muzikore poashtu është tejet aktive, këngën e fundit që ka publikuar është ‘No I love yous’, në bashkëpunim me French Montanën.

-Sponzor-