Fansi bën tatuazh fytyrën e Rinës në dorë, shokohet këngëtarja

0

Fytyra e Rina Balaj tashmë është e përjetësuar në trupin e një fansi të saj të flaktë.

Me anë të një videoje që ka publikuar vet këngëtarja, ka treguar se ajo ka mbetur pa fjalë dhe e shokuar, përcjell Gazeta Express.

Në dorën e këtij fansi shihet qartë fytyra e këngëtares nga Kosova, ndërsa ai ka edhe tatu të artistëve tjerë siç është edhe legjenda e muzikës rap, 2 Pac.

Aty mund të vërehen edhe fjalët ‘legjendat nuk vdesin kurrë’, e me sa duket ai po e konsideron Rinën një legjendë të muzikës.

Projeti i fundit i reperes është kënga ‘Ilegal’, projekt ky është lavdëruar shmë nga fansat dhe dëgjuesit e muzikës rap./Gazeta Express/

-Sponzor-