Festë e madhe në familjen e Motrave Mustafa, ja çka po ndodhë

0

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Dy motrat më të njohura për publikun janë Sadetja dhe Sahidja, të cilat gjithmonë jemi mësuar t’i shohim shumë elegante, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E Kumria, njëra nga motrat ka festuar përvjetorin e martësës me ç’rast ka veshur një fustan të formë velloje.

Kaq bukur po duket ajo./

-Sponzor-