Festë në familjen e Halil Kastratit

0

Hoxha i njohur nga Prizreni, Halil Kastrati vazhdon me humanizmin e tij.

Edhe pse ai po përballet me sëmundjen e vështirë të djalit të saj, kjo nuk e ndalë që të ndihmojë familjet me nevojë, shkruan ORAinfo.

Këtë ai e bën në forma të ndryshme dhe të veçanta.

 

Halili është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ai e ka uruar djalin tjetër të tij për ditëlindje.

“Urime biri im, u bëfsh 100 vjeç, të don babi shumë”- ka shkruar Halili.

-Sponzor-