Festë në familjen e Shyhrete Behlulit, këto janë pamjet ekskluzive

0

Sonte ka festë në familjen e këngëtares, Shyhrete Behluli.
Vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli, Njomza ka organizuar një ndejë pas lindjes së djalit, shkruan lajmi.net.

Në këtë mbrëmje nuk po mungojnë as emra të njohur, artiste këto të cilat janë mike të Shyhretes duke filluar nga motrat Mustafa, Lori, Remzie Osmani, Shkurte Gashi, Teuta Selimi etj.

E më poshtë mund t’i shikoni disa pamje dhe video nga atmosfera që po krijohet aty.

-Sponzor-