”Garë” mes Haradinajt dhe Veselit – Kush mori më shumë pëlqime në fotografinë me prindër?

0

Kryeparlamentari i Kosovës njëherit kryetar i PDK-së, Kadri Veseli, ka postuar mbrëmë një fotografi ku shihet duke bërë iftar me prindërit e tij, gruan dhe një pjesë tjetër të familjes.

Pak orë pas postimit kjo foto thuajse ka marr afro 30 mijë pëlqime e qindra shpërndarje, shkruan Gazeta NewBorn.

Sponzor

Edhe kryeministri Haradinaj, ka uruar nënën e tij për ditëlindje. Ai ka postuar një foto me të. Pak orë pasi postoj këtë fotografi Haradinaj ka marr 36 mijë pëlqime, mijëra komente e qindra shpërndarje.

https://www.facebook.com/kadriveseliofficial/photos/a.268197093355504/1251358768372660/?type=3&theater

https://www.facebook.com/RamushHaradinajOfficial/photos/a.228559177268504/1163272380463841/?type=3&theater

Fotografia e Ramush HaradinajFotografia e Kadri Veseli

-Sponzor-