Geta Beqa vishet shkurt, krejt Kosova sytë kah ajo!

0

Geta Beqa është e njohur për format fizike trupore, ndërsa linjat e saja i ka ndërtuar falë angazhimeve të vazhdueshme sportive,shkuran ORAvip.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, ku publikon foto e video të ndryshme ku informon dhe ndjekësit e saj se si të mbajnë trupin në formë.

Geta Beqa është emri më i kërkuar nga yjet e estradës sa i përket përkujdesët ndaj trupit.

Në rrejtin social Instagram ka postuar një fotografi ku shfaqet shumë joshëse.

-Sponzor-