Gili sapo doli nga grimerja, me këtë veshje e pamje po duket si çikë e re

0

Gili është një prej këngëtareve më të pëlqyera ndër vite në Kosovë.

Që nga fillimet e para ajo bëri për vete zemrat e publikut dhe e tillë vazhdon të jetë edhe në ditët e sotme, përcjell ORAinfo.

Sponzor

Ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ëstë nisur për dasmë mirëpo me këtë veshje e këtë grim po duket sikur vajzë e re.

-Sponzor-