Gjiko e Elita e luajnë ‘çyçekun’, e kallin në dasmën e Mc Kreshës

0

Mc Kresha dhe e fejuara e tij, Erzina Shehu sonte po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Në këtë dasmë po marrin pjesë shumë yjë nga shoë bizi.

Sponzor

Aty po merr edhe Gjiko me bashkëshorten e tij, moderatoren Elita Rudi, përcjell ORAinfo.

Ata duket se po e shijojnë në maksimum atmosferën e dasmës.

Në një video shihet Gjiko duket vallëzuar me gruan e tij.

Kaq bukur po e lun ‘çyçekun’ Gjiko. /ORAinfo/

-Sponzor-