Halil Kastrati, ka nevojë për ndihmën tuaj, ja si mund t’a ndihmoni

0

Halil Kastrati, drejtor i Shoqatës Humanitare ‘Jetimët e Ballkanit’, ka shkruar sot një postim në Facebook, shkruan Gazeta NewBorn.

Ai ka publikuar një foto të djalit të tij Uweisit, ku ka kërkuar nga njerëzt që të lutën për shërimin e tij dhe gjithë të të sëmuarve tjerë.

Ja postimi i tij:

O Zot Ti je Sheruesi me i mire andaj te lutem sheroj te semurit

Kemi nevoje per lutjet e juaja

Fotografia e Halil Kastrati

 

-Sponzor-