Haradinaj takon Luan Krasniqin

0

Kryeministri në detyrë dhe i nominuari për kryeministër nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka takuar boksierin legjendar kosovar Luan Krasniqi.

Këtë e ka bërë të ditur vet Haradinaj me anë të një postimi në Facebook.

Sponzor

“Gjithmonë kënaqësi të bashkëbisedoj me kampionin tonë, Luan Krasniqin”, ka shkruar Haradinaj.

-Sponzor-