‘Harrojeni’ Maturantët tjerë: Ky cift po i lë të gjithë gojëhapur, shikoni si shkëlqejnë (Foto)

0

Këto ditë kemi parë shumë maturantë dhe maturante të bukur anembanë Kosovës, por ky qift që po u sjellim kanë lënë të gjithë gojëhapur, shkruan Dardania Press.

Gentian Hoti dhe Rrushe Morina nga Shkolla e Mesme ’12 Maji’ në Ratkoc kanë shkëlqyer në mbrëmjen e Maturës me rrezatimin e tyre pozitiv.

Dardania Press u sjell disa foto të këtyre dy maturantëve që janë nga qiftet më të bukura të këtij viti të maturantëve.

 

-Sponzor-